اخبار و رسانه ها

ثبت رکورد دیگری در تولید کنسانتره مجمتع صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد

کارکنان سخت کوش شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در مهر ماه سال جاری توانستند با تولید ۲۴۶۸۱۸ تن کنسانتره سنگ آهن، برگ زرین دیگری به دیوان افتخارات این شرکت اضافه کنند.
دکتر محمد حسین مولوی‌زاده، مدیر عامل شرکت سناباد، ضمن تأیید این خبر از افزایش بهره‌وری و استفادۀ بهینه از تجهیزات به عنوان دو عاملی که بیشترین تأثیر را در کسب این رکورد داشتند، یاد کرد و افزود: به طور قطع در سالی که به نام “رونق تولید” نام گذاری شده‌است، رکوردهای کسب شده از آغاز سال جاری تاکنون، راه این واحد را در دستیابی به اهداف سالانۀ خود هموارتر خواهد ساخت.
مولوی‌زاده ضمن قدردانی از عملکرد خوب کارکنان این شرکت افزود: کارخانه تولید کنسانتره این شرکت با ظرفیت تولید سالانه 2.5 میلیون تن، بر اساس تولید نامی 208.333 تن به صورت ماهیانه، طراحی شده است و رکورد این ماه 18.5% بالاتر از ظرفیت نامی ماهیانه می‌باشد. وی همچنین، رکورد قبلی تولید ماهیانه را مربوط به مرداد ماه سال جاری و به میزان 222860 تن کنسانتره اعلام کرد.
وی در ادامه به سایر عوامل تأثیرگذار در ثبت این رکورد اشاره کرد و افزود: همکاری خوب مجتمع سنگان در تامین خوراک مورد نیاز کارخانه، آماده به کار بودن تجهیزات شرکت، برنامه ریزی مناسب تولید و نگهداری و تعمیرات، تامین به موقع قطعات یدکی، بومی سازی لوازم مصرفی، استفاده از پرسنل متخصص و مجرب بومی، از دیگر دلایل دستیابی به این رکورد بوده است.
وی با تأکید بر ضرورت تثبیت این شرایط و لزوم دستیابی به رکوردهای بالاتر افزود: به یقین با کمک و همدلی همۀ واحدهای مربوطه می‌توانیم به شرایط ایدآل برسیم.
مدیر عامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد، در پایان از تلاش تمامی کارکنان شرکت و همکاری واحدهای پشتیبانی و پیمانکاران حاضر در کارخانه و همچنین از حمایت‌های سهامداران و به خصوص شرکت فولاد خوزستان به عنوان سهامدار عمده، که در تحقق اهداف شرکت همواره مشوق کارکنان بوده‌اند، تشکر و قدردانی کرد.