اخبار و رسانه ها

تقدير مديرعامل و اعضاي هیأت مدیره فولاد خوزستان

تقدير مديرعامل و اعضاي هیأت مدیره فولاد خوزستان از عملكرد چند ماهه شرکت سیمیدکو در بازدید از كارخانجات اين شركت.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی،دکتر محمدی مدیر عامل و‌ اعضاء هيأت مديره شرکت فولاد خوزستان با همراهی مهندس مدني فر مدیرعامل و اعضاء هيأت مديره شركت سیمیدکو از زنجيره توليد محصولات اين شركت بازدید بعمل آوردند

در این بازدید ، مدني فر گزارشي تکمیلی از نحوه چگونگی استخراج و حمل کلوخه های سنگ آهن به کارخانه از معادن سنگ آهن و سنگ شکن به شرکت فولاد خوزستان را ارائه نمودند.

به گزارش روابط عمومي ،مهندس محمدی مدیرعامل و اعضاءهيأت مديره فولاد خوزستان با حضور در کارخانه کنسانتره از نزدیک در جریان روند تولید کنسانتره قرار گرفتند.

هيأت مديره فولاد خوزستان در این بازدید از پروژه بزرگ کارخانه گندله‎سازی سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني دیدن کردند و گزارش مفصلي از مراحل ساخت این کارخانه و مراحل تبدیل کنسانتره به گندله از سوی متخصصان ارائه شد.

گفتگوی صمیمی دکتر محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان با کارکنان سیمیدکو و‌ پیشگامان

دکتر محمدي مديرعامل شركت فولاد خوزستان طبق روال همیشگی با حضور در محل مسجد شرکت سیمیدکو در دیداری صمیمی با کارکنان شرکت سيميدكو و پيشگامان پای صحبت های آنان نشست و ضمن لزوم تداوم این دیدار ها از تلاشهای آنان در امر تولید تقدیر و‌ تشکر نمودند.

به گزارش روابط عمومی ، در ادامه جلسه اي با حضور هيأت مديره شركت هاي فولاد خوزستان و سیمیدکو با ریاست دکتر محمدی ، مهندس مدنی فر مديرعامل محترم شركت سیمیدکو ، گزارش عملكرد ٥ ماهه سال جاري را به سمع و نظر حاضرين رساندند که این گزارش مورد تأیید و‌تقدیر مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره فولاد خوزستان قرارگرفت.

فولادخوزستان

سيميدكو

سنگان

خواف

@simidco_com