اخبار و رسانه ها

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در گفتگو با ایراسین خبر داد

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در گفتگو با ایراسین خبر داد:

افتتاح بزرگترین پروژه زیست محیطی کشور در پاییز امسال/ تلاش برای گرفتن مجوز تامین سنگ کارخانه کنسانتره از وزارت صمت

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد، آخرین وضعیت برنامه‌های این مجموعه در 6 ماه دوم امسال تشریح کرد و گفت: راه اندازی واحد فیلتراسیون و بازیابی آب که تقریبا بزرگترین پروژه زیست محیطی کشور است در پاییز امسال در دستور کار قرار دارد. همچنین پیگیری برای اخذ مجوز تامین سنگ طرح توسعه و احداث کارخانه کنسانتره با ظرفیت 2.5میلیون تن از وزارت صمت نیز در حال انجام است.

محمد مدنی فر در خصوص آخرین وضعیت کارخانه تولید گندله شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) افزود: کارخانه گندله سناباد در یک ماه اول راه اندازی توانست ظرفیت تولید را کامل و در حال حاضر با ظرفیت نامی، فعالیت در این کارخانه ادامه دارد.

وی افزود: در حال حاضر کارخانه گندله سناباد از برنامه تولید امسال خود  (1،500،000 تن در سال 99) درحدود 200 درصد جلوتر است. در واقع میزان ظرفیت تولید کارخانه گندله سناباد 2.5میلیون تن بود، اما برنامه ریزی برای سال اول با 60 درصد ظرفیت یعنی چیزی حدود 1.5میلیون تن تولید در نظر گرفته شده بود که با توجه به راه اندازی توسط نیروهای بومی در کمتر از 2 ماه ظرفیت تولید نامی کارخانه محقق گردید و خوشبختانه توانستیم در 3ماهه تابستان امسال میزان تولید را از 60 درصد ظرفیت  به نزدیک 100درصد تولید، مطابق طراحی برسانیم.

مدنی فر با بیان این مطلب، در ادامه افزود: در حال حاضر مواردی مانند زیرساخت‌ها، تامین منابع انرژی و … برای طرح توسعه ۲.۵ میلیون تن به ۵ میلون تن ، کارخانه کنسانتره سازی فراهم است و اگر وزارت صمت برای تامین سنگ مورد نیاز به ما یاری برساند می‌توانیم استارت احداث و راه انداری کارخانه ۲.۵ میلیون تنی کنسانتره سازی را نیز برنامه ریزی کنیم.

وی در خصوص بازارهای هدف و مصرف کننده گندله سناباد نیز گفت: فولاد خوزستان و فولاد شادگان از گندله سناباد استفاده می‌کنند و البته در یک مقطع نیز به فولاد سفیددشت بختیاری گندله ارسال شد تا مشکل تامین مواد اولیه آنها نیز رفع گردد.

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد درباره برنامه های این مجموعه در نیمه دوم امسال نیز گفت: برنامه تولید 2میلیون و 750هزارتن کنسانتره و 1میلیون و 500 هزارتن گندله را در دستور کار این مجموعه قرار داده ایم. همچنین افتتاح واحد فیلتراسیون بازیابی آب که یک کارخانه جنبی است در برنامه 6 ماهه دوم امسال مجموعه برنامه ریزی شده است.

به گفته مدنی فر، در واقع تعریف این پروژه و در نهایت راه اندازی کارخانه به دلیل مشکل تامین آب در منطقه بوده و امیدواریم در پاییز این پروژه عظیم را که تقریبا بزرگترین پروژه زیست محیطی ایران است، وارد مدار کنیم.

@simidco_com

 

اخبار و رسانه ها

رشد 21 درصدی تولید کنسانتره در توسعه فراگیر

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) اعلام کرد: میزان تولید کنسانتره در شرکت توسعه فراگیر سناباد طی ۶ ماه نخست امسال، رشد 21 درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته را ثبت کرد.

به گزارش روابط عمومی ، محمد مدنی فر افزود: تناژ تولید کنسانتره سنگ آهن در صنعتی و معدنی فراگیر سناباد به بیش از یک میلیون و 260هزار تن رسید.

وی یادآور شد: این عملکرد در شرایطی محقق شده است که به دلیل تحریم های ظالمانه و همچنین شرایط بیماری کرونا انتظار می رفت تولید و ارسال این شرکت، با افت همراه شود.
مدنی فر اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش کارکنان این مجموعه، بار دیگر جهش تولید در سیمیدکو رقم خورد.
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد افزود: این میزان تولید در این شرکت، در افزایش تولید کنسانتره کشور اثرگذار بود.
میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت‌های بزرگ در ۶ ماهه نخست امسال، تا ۴ درصد افزایش یافت و از 24.6 میلیون تن عبور کرد.

 

 

اخبار و رسانه ها

بازدید اعضاء کمیته حسابرسی شرکت فولاد خوزستان از کارخانجات شرکت سیمیدکو

بازدید اعضاء کمیته حسابرسی شرکت فولاد خوزستان از کارخانجات شرکت سیمیدکو

به گزارش روابط عمومی ، اعضاء كميته حسابرسي شركت فولاد خوزستان، با حضور سركار خانم دکتر دادبه و هیئت همراه و مهندس عدنان صالحي مدیر حسابرسی داخلی شرکت فولاد خوزستان ، از كارخانجات شركت سيمدكو بازديد بعمل آوردند .

در اين بازديد كه با حضور مهندس مدني فر مديرعامل محترم شركت و مهندس اسمعيل مدير مالي و اقتصادي شركت صورت گرفت ، از معدن و سنگ شکن و مراحل تولید کنسانتره و كارخانه گندله سازی سپهبد شهید قاسم سلیمانی بازديد و در جريان روند توليد محصول قرار گرفتند.

@simidco_com

اخبار و رسانه ها

بررسی برنامه و صلاحیت علیرضا رزم‌حسینی برای تصدی وزارت صنعت

بررسی برنامه و صلاحیت علیرضا رزم‌حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت در دستور کار جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی قرار داشت که پس از اظهارات نمایندگان موافق و مخالف و دفاع وزیر پیشنهادی از خود، نمایندگان با ۱۷۵ رای موافق، ۸۰ مخالف و ۹ رای ممتنع ار ۲۶۴ رای ماخوذه به وی اعتماد کردند.

اعتماد نمایندگان مجلس به آقای رزم حسینی را به ایشان تبریک عرض نموده آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

روابط عمومی سیمیدکو

اخبار و رسانه ها

به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی از زحمات پرسنل آتش نشانی و HSE مجتمع سیمیدکو قدر دانی شد

به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی از زحمات پرسنل آتش نشانی و HSE مجتمع سیمیدکو قدر دانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمیدکو در مراسمی از زحمات پرسنل سختکوش آتش نشانی و ایمنی مجتمع تولیدی سیمیدکو قدردانی شد.

در ابتدای این مراسم که در محل ستاد بهداشت و ایمنی مجتمع تولیدی سیمیدکو برگزار شد مهندس مدنی فر ضمن قدر دانی از زحمات پرسنل واحد مذکور، تداوم تولید و افزایش ظرفیت تولیدی مجتمع را ناشی از فضای امن کاری دانست که با تلاش شبانه روزی پرسنل واحد ایمنی و بهداشت مجتمع باعث شده است.

مدیرعامل شرکت سیمیدکو تاکید کرد: قدردان زحمات پرسنل جان برکف واحد ایمنی و بهداشت هستیم چرا که در مقاطع مختلف شاهد جانفشانی و از خودگذشتگی شما بودیم.

سپس رئیس ایستگاه آتش نشانی و همچنین پزشک بهداری گزارشی از وضعیت مجتمع را ارائه نمودند.

در ادامه از زحمات پرسنل واحد مذکور با اهدا لوح تقدیر قدرشناسی شد.

در پایان مهندس مدنی فر ضمن بازدید از بخش های مختلف واحد ایمنی و بهداشت بر افزایش توان لجستیکی واحد ایمنی تاکید کرد و وضعیت ذخیره دارویی شرکت را مطلوب ارزیابی نمود.

در تقویم رسمی کشور روز 7 مهرکه با جانفشانی آتش نشانان در هنگام حمله
رژیم بعث به پالایشگاه آبادان مصادف گشته به نام روز آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است.

@simidco_com

اخبار و رسانه ها

شرکت سیمیدکو معین اقتصادی بجستان خراسان رضوی شد

شرکت سیمیدکو معین اقتصادی بجستان خراسان رضوی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمیدکو و در راستای مسئولیت های اجتماعی، شرکت سیمیدکو به عنوان معین اقتصادی بجستان در استان خراسان رضوی انتخاب شد.
مهندس مدنی فر با بیان این مطلب افزود‌:
از آنجاییکه یکی از سیاست های گروه هولدینگ فولاد خوزستان و شرکت سیمیدکو کمک در رفع محرمیت زدایی و فراهم نمودن زمینه اشتغال پایدار مناطق کمتر توسعه یافته است با مساعدت جناب آقای دکتر محمدی،مدیرعامل محترم هولدینگ فولاد خوزستان، شرکت سیمیدکو به عنوان معین اقتصادی بجستان انتخاب شد.
مدیرعامل شرکت سیمیدکو ادامه داد:
در همین ارتباط جلسه مشترکی فیمابین مدیرعامل محترم شرکت فولاد خوزستان، مهندس محمد صفایی، نماینده محترم مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در دفتر کار مدیرعامل محترم فولاد خوزستان برگزار و درباره نحوه عملیاتی شدن تفاهم‌نامه معین اقتصادی بجستان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

فولاد_خوزستان

شرکت فولادخوزستان

سیمیدکو

شرکت صنعتی ومعدنی توسعه فراگیرسناباد

اخبار و رسانه ها

هفته دفاع مقدس یادآور خون های مقدسی است

هفته دفاع مقدس یادآور خون های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد.

فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می بینند. وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی کنند.

ایستادگی آنها نشستگان تاریخ را به قیام وا می دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است.

چهلمین سالگرد دفاع مقدس بر ملت قهرمان ایران گرامی باد.

روابط عمومی سیمیدکو

اخبار و رسانه ها

فولاد خوزستان، شرکت تولیدی برتر استان خوزستان

🔸 فولاد خوزستان، شرکت تولیدی برتر استان خوزستان

با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان از شرکت فولاد خوزستان به‌ عنوان شرکت تولیدی برتر استان تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، به‌ مناسبت گرامی داشت روز ملی صنعت و معدن جلسه تقدیر از واحدهای تولیدی نمونه استان در سال ۱۳۹۹ با حضور غلامرضا شریعتی استاندار، امیرحسین نظری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان و جمعی از مسئولان استانی، ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۹ در سالن کنفرانس استانداری خوزستان برگزار شد.

این گزارش حاکی است، مهران عباس زاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی، به نیابت از مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، لوح تقدیر و تندیس تولیدکننده برتر را دریافت نمود.

گفتنی است، شرکت فولاد خوزستان از میان ۲۵ شرکت معدنی و تولیدی به عنوان شرکت برتر استان خوزستان مورد تقدیر قرار گرفت.

@simidco_com

اخبار و رسانه ها

در سال جهش توليد – افتخاري ديگر براي شركت سيميدكو

در سال جهش توليد – افتخاري ديگر براي شركت سيميدكو

✅ شركت سيميدكو بعنوان #برترینواحدنمونه_صنعتی در عسلويه شرق ایران انتخاب شد ✅

در مراسمی که با حضور مدیران برترین واحدهای صنعتی در مشهد مقدس و در محل نمایشگاه های بین المللی برگزارشد، شرکت صنعتی و معدنی سیمیدکو ، بعنوان واحد #نمونه_صنعتی انتخاب شد.

🔶این افتخار بزرگ را مجموعه شركت سيميدكو و تمامی کارکنان متعهد و سخت کوششان تبریک عرض مينمائيم.

🔹روابط عمومی

اخبار و رسانه ها

برافراشتن نام سردار دلها بر بام ایران

نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر بام
ایران به اهتزاز در آمد.

🖌 به گزارش روابط عمومی شرکت سیمیدکو، تیم کوهنوردی منطقه سنگان خواف و به سرپرستی حمیدرضاطاهری، بر بام ایران، قله دماوند صعود کرد و به یاد بود افتتاح کارخانه تولید گندله شرکت سیمیدکو که بنام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شده است پرچم شرکت سیمیدکو را بر بلندترین نقطه ایران به اهتزار در آورد.

🔶 مهندس طاهری ضمن قدر دانی از حمایت
شرکت سیمیدکو از این حرکت ورزشی اعتقادی، اعلام نمود از آنجا که برای اولین بار نام سردار دلها بر بام ایران قرار می گرفت این حرکت مورد استقبال سایر کوهنوردان قرار گرفت.

🔷 لازم به ذکر است شرکت سیمیدکو از شرکت های تابعه #شرکتفولادخوزستان بوده و با تولید پنج میلیون تن کنسانتره و گندله در سال در منطقه شمال شرق کشور و در عسلویه معدنی ایران قرار دارد. @simidco_com