اخبار و رسانه ها

بازدید نماینده عالی دولت از خط تولید گندله شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شرکت سیمیدکو

نماینده عالی دولت در شهرستان خواف از خط تولید گندله شرکت سیمیدکو بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد(سیمیدکو) مهندس سنجرانی به همراه روسای ادارات صمت و محیط زیست ضمن بازدید از خط تولید، در جریان راه اندازی این خط قرار گرفت.
در این بازدید که مدیرعامل شرکت سیمیدکو و مدیران ارشد این شرکت و مدیران شرکتهای مشاور، پیمانکار و بهره بردار حضور داشتند مهندس مدنی فر ضمن بیان این نکته که راه اندازی این خط در ایام تحریم ظالمانه، با همت جوانان متخصص و پرتلاش این مرز و بوم به بار نشسته است آمادگی این شرکت برای افتتاح رسمی را اعلام نمود.
مهندس مدنی فر همچنین از راه اندازی طرح فیلتراسیون که جزو طرحهای بسیار مهم و منحصر بفرد شرکت است و در استحصال آب و همچنین حفظ محیط زیست نقش اساسی دارد و همچنین بارگیرخانه شرکت اشاره و به افتتاح رسمی این طرحها در نیمه اول سالجاری خبرداد.
مهندس سنجرانی نیز ضمن تبریک این موفقیت مهم، از مجموعه عوامل و تلاشگران شرکت قدردانی نمود و تاکید کرد با راه اندازی این خط گام مهمی در جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و همچنین اشتغال مستقیم شهرستان خواف دارد.
وی با بیان این‌نکته که از زمان استقرار مدیر عامل و تیم مدیریتی جدید شرکت سیمیدکو، خوشبختانه روند پیشرفت پروژه ها مطلوب و همچنین اعتراضات به حداقل رسیده است که نشانه توجه شرکت به مسائل و مشکلات منابع انسانی در کنار توجه به تولید و افزایش تولید بخصوص در سال جهش تولید است.
لازم به ذکر است چرخه تولید گندله در شرکت سیمیدکو بصورت کاملا مکانیزه بود و بعد از تولید، گندله به انبارهدایت و بصورت مستقیم از طریق خط ریلی به کارخانجات تولیدی هدف بارگیری و ارسال می گردد.