اخبار و رسانه ها

تقدير مديرعامل و اعضاي هیأت مدیره فولاد خوزستان

تقدير مديرعامل و اعضاي هیأت مدیره فولاد خوزستان از عملكرد چند ماهه شرکت سیمیدکو در بازدید از كارخانجات اين شركت.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی،دکتر محمدی مدیر عامل و‌ اعضاء هيأت مديره شرکت فولاد خوزستان با همراهی مهندس مدني فر مدیرعامل و اعضاء هيأت مديره شركت سیمیدکو از زنجيره توليد محصولات اين شركت بازدید بعمل آوردند

در این بازدید ، مدني فر گزارشي تکمیلی از نحوه چگونگی استخراج و حمل کلوخه های سنگ آهن به کارخانه از معادن سنگ آهن و سنگ شکن به شرکت فولاد خوزستان را ارائه نمودند.

به گزارش روابط عمومي ،مهندس محمدی مدیرعامل و اعضاءهيأت مديره فولاد خوزستان با حضور در کارخانه کنسانتره از نزدیک در جریان روند تولید کنسانتره قرار گرفتند.

هيأت مديره فولاد خوزستان در این بازدید از پروژه بزرگ کارخانه گندله‎سازی سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني دیدن کردند و گزارش مفصلي از مراحل ساخت این کارخانه و مراحل تبدیل کنسانتره به گندله از سوی متخصصان ارائه شد.

گفتگوی صمیمی دکتر محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان با کارکنان سیمیدکو و‌ پیشگامان

دکتر محمدي مديرعامل شركت فولاد خوزستان طبق روال همیشگی با حضور در محل مسجد شرکت سیمیدکو در دیداری صمیمی با کارکنان شرکت سيميدكو و پيشگامان پای صحبت های آنان نشست و ضمن لزوم تداوم این دیدار ها از تلاشهای آنان در امر تولید تقدیر و‌ تشکر نمودند.

به گزارش روابط عمومی ، در ادامه جلسه اي با حضور هيأت مديره شركت هاي فولاد خوزستان و سیمیدکو با ریاست دکتر محمدی ، مهندس مدنی فر مديرعامل محترم شركت سیمیدکو ، گزارش عملكرد ٥ ماهه سال جاري را به سمع و نظر حاضرين رساندند که این گزارش مورد تأیید و‌تقدیر مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره فولاد خوزستان قرارگرفت.

فولادخوزستان

سيميدكو

سنگان

خواف

@simidco_com

اخبار و رسانه ها

افتتاح بارگیرخانه حمل محصولات شرکت سیمیدکو

افتتاح بارگیرخانه حمل محصولات شرکت سیمیدکو به مقاصد هدف بصورت واگن لودینگ با حضور دکتر محمدی مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره فولاد خوزستان.

به گزارش روابط عمومی ، پروژه حمل ریلی محصولات شرکت سیمیدکو به مقاصد هدف با حضور دکتر محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان و اعضاء هیات مدیره این شرکت با دستور مهندس عاشوری رئیس هیات مدیره فولاد خوزستان افتتاح گردید.با افتتاح اين پروژه ، كليه محصولات شرکت سیمیدکو بصورت واگن ريلي جهت استفاده در کارخانجات فولاد سازی با امنیت و سرعت بیشتر ارسال و مورد استفاده قرار گیرد.
در حاشیه این مراسم مهندس محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان ضمن یادآوری شعار مقام معظم رهبری مبنی بر ” جهش تولید ” ابراز امیدواری کرد که در ماه های آینده شرکت سیمیدکو بعنوان یکی از شرکت های بزرگ هلدینک فولاد خوزستان گام های مثبتی در تحقق این شعار خواهد برداشت و باعث رشد و تعالی فولاد خوزستان در خدمت به کشور خواهد بود.

اخبار و رسانه ها

خداداد غریب پور معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایمیدرو در آیین افتتاح کارخانه گندله سازی توسعه فراگیر سناباد

🔻 خداداد غریب پور معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایمیدرو در آیین افتتاح کارخانه گندله سازی توسعه فراگیر سناباد:👇👇

🔸 کارخانه گندله سازی توسعه فراگیر سناباد که زیر مجموعه شرکت فولاد خوزستان محسوب می شود، ظرف مدت یک ماه به ظرفیت اسمی رسید؛ در صورتی که معمولا این امر در مدت یک سال انجام می شود.

🔸 صاحبان تکنولوژی از راه اندازی و به ظرفیت رسیدن تولید این کارخانه در دوران کرونا و بدون حضور کارشناسان خارجی، اظهار تعجب کردند.

🔸 با راه اندازی این کارخانه، مجموع سرمایه گذاری ها در عسلویه شرق کشور (سنگان) به بیش از ۱/۴ میلیارد دلار رسید.

🔸 با راه اندازی مابقی کارخانه های فرآوری سنگ آهن، در مجموع ۱/۹ میلیارد دلار سرمایه در سنگان انجام می شود.

🔸 کارخانه گندله سازی توسعه فراگیر سناباد، چهارمین افتتاح در منطقه معدنی سنگان در دولت دکتر روحانی است.

اخبار و رسانه ها

خط تولید گندله سازی مجتمع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شرکت سیمیدکو راه اندازی شد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در ماه مبارک‌ رمضان اولین محصول خط تولید گندله مجتمع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) وارد انبار محصول شد.

این کارخانه به منظور تولید دو و نیم میلیون تن گندله در سال با همت کارشناسان و متخصصان ایرانی در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

گزارش خبرنگار ما حاکیست، قبل از این راه اندازی، جلسه نهایی پیش راه اندازی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد شرکت سیمیدکو، شرکت های مشاور، پیمانکار و بهره بردار پروژه، برگزار و آخرین بررسی های و اقدامات فنی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه محمد مدنی فر مدیرعامل شرکت سیمیدکو ضمن استماع گزارش پیمانکار، مشاور و بهره بردار، از افتتاح رسمی این پروژه در نیمه اول خرداد ماه ۱۳۹۹ و با حضور مسئولان کشوری خبر داد.

وی گفت: افتتاح این پروژه ضمن افزایش ظرفیت تولید فولاد کشور، از خام فروشی مواد معدنی جلوگیری می نماید.

مدنی فر افزود: جا دارد از حمایت های جناب مهندس محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و دکتر غریب پور رییس هیات عامل سازمان ایمیدرو در رسیدن به این دستاورد بزرگ تشکر نمایم.

گفتنی است، شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) از شرکت های تابعه گروه فولاد خوزستان است.

اخبار و رسانه ها

همزمان با روز بزرگداشت مقام کار و کارگر؛ 🔸 روشن شدن مشعل اصلی خط تولید گندله شرکت سیمیدکو

مشعل اصلی خط تولید گندله شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) همزمان با روز بزرگداشت کار و کارگر راه‌ روشن شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی و به نقل از محمد مدنی‌ فر مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) مشعل خط تولید گندله این شرکت یازدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ که آغاز گر راه‌اندازی خط تولید می باشد روشن شد.

مدنی فر با اشاره به نام‌ گذاری سال ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بنام “جهش تولید” اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی کارگران و متخصصان شرکت سیمیدکو، مشعل اصلی خط تولید گندله شهید سپهبد قاسم سلیمانی این شرکت روشن شد. دستیابی به این موفقیت در شرایط تحریم ظالمانه و شیوع ویروس کرونا، بیانگر عزم جدی متخصصان ایرانی برای افزایش ظرفیت های معدنی کشور است.

وی در ادامه گفت: بزودی خط تولید گندله سیمیدکو، با ظرفیت ۲/۵ میلیون تن به بهره برداری خواهد رسید. راه‌اندازی این طرح، نقش بیش از پیش شرکت سیمیدکو در افزایش ظرفیت تولید فولاد کشور را نمایان می‌کند.

گزارش خبرنگار ما حاکیست، در سال گذشته، شرکت سیمیدکو با افزایش ۵۴ درصدی تولید کنسانتره که بالاترین میزان رشد در بین شرکت های بزرگ صنعتی ومعدنی تولید کننده کنسانتره می باشد، نقش مهمی در تولید کنسانتره در کشور داشته و در فروردین ماه سال جاری نیز رکورد تولید کنسانتره در این شرکت شکسته شد.

گفتنی است، شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد از شرکت های تابعه گروه فولاد خوزستان به شمار می‌آید.

اخبار و رسانه ها

نخستین گام سیمیدکو در سال « جهش تولید »

تولید کنسانتره شرکت توسعه صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد از مرز ۱۵۰ هزار تن گذشت

شرکت توسعه صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد ( سیمیدکو ) با وجود بحران بیماری کرونا در کشور ، طی بیست روز نخست امسال ، موفق به تولید ۱۵۰ هزار تن کنسانتره شد .

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو ، مدیرعامل شرکت توسعه فراگیر سناباد در بازدید مورخ بیستم فروردین ماه سال جاری از خطوط تولید این کارخانه ، با بیان این مطلب ، افزود :
خوشبختانه به رغم تمام کاستی ها و بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا ، فرآیند تولید در شرکت سیمیدکو تعطیل نشد و تولید کارخانه از ابتدای سال جاری تا ۲۰ فروردین ، از مرز تولید ۱۵۰ هزار تن کنسانتره گذشت .
محمد مدنی فر افزود : امیدواریم به زودی با راه اندازی رسمی خط تولید گندله شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی این شرکت ، گام مهمی در « جهش تولید » برداشته شود .
سیمیدکو به منظور اشتغال زایی و توسعه متوازن منطقه ای و تامین نیاز مواد اولیه واسطه‌ای صنایع تولید فولاد خام کشور به ظرفیت سالیانه ۲.۵ میلیون تن کنسانتره و گندله تاسیس شد و در سال ۹۲ اجرای پروژه‌های این شرکت در سنگان واقع در فاصله ۳۰۰ کیلومتری جنوب شرقی مشهد کلید خورد .