مناقصه و مزایده

آگهی شناسایی پیمانکاران پخت و سرو خوراک روزانه(صبحانه، نهار، شام)

شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در نظر دارد به منظور تأمین خوراک روزانه پرسنل خود واقع در منطقه صنعتی سنگان-خواف با برگزاری مناقصه عمومی تأمین مواد اولیه، پخت و سرو صبحانه، نهار و شام (حدود 1000 نفر) را به یک شرکت واجد صلاحیت واگذار نماید. لذا از کلیه شرکت­های توانمند در این زمینه دعوت می گردد.در صورت تمایل رزومه کاری کامل خود(اساس­نامه، روزنامه رسمی صاحبان امضا، قرارداد­ها، گواهی­نامه ­های مربوطه، لیست پرسنل مؤثر، رضایت­نامه­ ها، …) را از تاریخ درج آگهی به مدت 7 روز کاری در ساعات اداری(حداکثر ساعت 14:00) به دبیرخانه شرکت توسعه فراگیر سناباد به آدرس ذیل ارسال نمایند.

تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی، کوچه پردیس، پلاک 55، طبقه 3، تلفن : 41089307-021

مناقصه ­گرانی که رزومه کاری ایشان مورد تأیید قرار گیرد، جهت ارائه پیشنهاد مالی دعوت خواهند شد.

مناقصه و مزایده

آگهی شناسایی پیمانکاران بارگیری و حمل کلوخه سنگ آهن

شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در نظر دارد به منظور تأمین سنگ آهن مورد نیاز کارخانه خود واقع در منطقه صنعتی سنگان خواف، بارگیری و حمل حدود 5/5 میلیون تن کلوخه سنگ آهن(حمل با کامیون و دامپتراک) در مدت یک سال را در معدن سنگان با برگزاری مناقصه عمومی به یک شرکت واجد صلاحیت واگذار نماید. لذا از کلیه شرکت­های توانمند در این زمینه (حداقل رتبه 4 صنعت و معدن و دارای ظرفیت آزاد پیمانکاری) دعوت میگردد در صورت تمایل رزومه کاری کامل خود(اساس­نامه، روزنامه رسمی صاحبان امضا، قرارداد­ها، لیست ماشین­ آلات ملکی، لیست پرسنل مؤثر، رضایت­نامه­ ها، …) را از تاریخ درج آگهی به مدت 7 روز کاری در ساعات اداری(حداکثر ساعت 14:00) به دبیرخانه شرکت توسعه فراگیر سناباد به آدرس ذیل ارسال نمایند.

تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی، کوچه پردیس، پلاک 55، طبقه 3، تلفن : 41089307-021

مناقصه ­گرانی که رزومه کاری ایشان مورد تأیید قرار گیرد، جهت ارائه پیشنهاد مالی دعوت خواهند شد.

مناقصه و مزایده

آگهی مناقصه عمومی شماره 203423

شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در نظر دارد جهت احداث جاده دامپتراکی، “انجام عملیات خاک­برداری و روسازی جاده دامپتراکی را از دمپ 500 به پشت باسکول 300 تنی” مجتمع توسعه فراگیر سناباد واقع در منطقه صنعتی سنگان خواف را با برگزاری مناقصه عمومی طبق شرایط مندرج در اسناد مناقصه به یک شرکت واجد صلاحیت واگذار نماید. لذا از کلیه شرکت­های توانمند در این حوزه دعوت میگردد در صورت تمایل به دریافت اسناد مناقصه، به آدرس http://simidco.com/ (قسمت بازرگانی¬ مزایده و مناقصه) مراجعه نمایند. مهلت تحویل اسناد جهت شرکت در مناقصه ساعت 11:00 صبح روز شنبه مورخ 19/07/1399 است و میبایست در مهلت تعیین شده به آدرس ­ذیل تحویل گردد.

تهران، خ ملاصدرا، خ شیراز شمالی، کوچه پردیس، پلاک 55، طبقه سوم، دبیرخانه، تلفن : 41089000-021

مناقصه و مزایده

مزایده و مناقصه

شركت صنعتي و معدني توسعه فراگير سناباد در نظر دارد طراحي پايه و تفصيلي سازه ، تأسيسات مكانيكي ، برقي ، معماري و تأمين مصالح ، لوازم و اجراي ساختمان هاي نيمه صنعتي ( تعداد ٨ واحد ساختمان با مجموع زير بناي حدود ۵۰۰۰ متر مربع ) مجتمع توسعه فراگير سناباد واقع در منطقه صنعتي سنگان خواف را با برگزاري مناقصه عمومي طبق شرايط مندرج در اساسنامه مناقصه به يك شركت واجد صلاحيت واگذار نمايد. لذا از كليه شركت هاي توانمند در اين زمينه ( حداقل رتبه ٢ ابنيه ) دعوت ميگردد در صورت تمايل رزومه كاري به صورت فايل الكترونيكي خود را از تاريخ ٩٩/۰۵/۲۰ به مدت ۷ روز تقویمی در ساعات اداری ( حداکثر ۱۴:۰۰ ) به شرکت مهندسي اركان تدبير صنايع ( مشاور پروژه ) به آدرس ذيل ارسال نمايند.

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، بالاتر از ظفر ، نبش اسفنديار ، پلاك ٢ ، واحد ١٣ ، تلفن : ٨٨٨٧١٦٨٧ – ٠٢١
مناقصه گراني كه رزومه كاري ايشان مورد تأييد قرار گيرد ، جهت ارائه پيشنهاد مالي دعوت خواهند شد.