اخبار و رسانه ها

مشارکت مسئولانه شرکت سیمیدکو در طرح مومنانه شهرستان خواف در سالروز میلاد کریم اهل بیت

شرکت سیمیدکو با توزیع یک هزار بسته ارزاق عمومی در سالروز ولادت امام حسن مجتبی ( ع ) کریم اهل بیت ، به طرح مومنانه پیوست .

🖌 به گزارش روابط عمومي شرکت سیمیدکو ، مهندس مدني فر مدیرعامل شركت سيميدكو در رزمایشی که بدین‌ منظور توسط قرارگاه طرح مواسات که با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، فرماندار ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نیروی انتظامی ، بهزیستی ، کمیته امداد حضرت امام ( ره ) و هلال احمر در حسینیه امام صادق شهرستان خواف برگزار گردیدگفت : با راه اندازی پویش همدلی و کمک مومنانه ، با هماهنگي امام جمعه محترم خواف و رئیس قرارگاه طرح مذکور و در راستای منویات مقام معظم رهبری ، تعداد هزار بسته مواد غذايي و بهداشتي به مناسبت ايام با بركت ماه رمضان ، در بين اقشار بي بضاعت و كم بضاعت شهرستان خواف توزيع گرديد.

💠 در ابتدای این جلسه ، امام جمعه محترم شهرستان ضمن قدردانی از این حرکت شرکت سیمیدکو ، اینگونه مسائل را از نکات مهم همدلی و توجه به افراد نیازمند دانست.

✅ لازم به ذکر است این دومین مرحله توزیع ارزاق عمومی توسط شرکت سیمیدکو بوده و در مجموع از ابتدای سال جاری دوهزار بسته ارزاق به ارزش حدود شش میلیارد ریال بین نیازمندان شهرستان خواف توزیع شده است.

اخبار و رسانه ها

بازدید نماینده عالی دولت از خط تولید گندله شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شرکت سیمیدکو

نماینده عالی دولت در شهرستان خواف از خط تولید گندله شرکت سیمیدکو بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد(سیمیدکو) مهندس سنجرانی به همراه روسای ادارات صمت و محیط زیست ضمن بازدید از خط تولید، در جریان راه اندازی این خط قرار گرفت.
در این بازدید که مدیرعامل شرکت سیمیدکو و مدیران ارشد این شرکت و مدیران شرکتهای مشاور، پیمانکار و بهره بردار حضور داشتند مهندس مدنی فر ضمن بیان این نکته که راه اندازی این خط در ایام تحریم ظالمانه، با همت جوانان متخصص و پرتلاش این مرز و بوم به بار نشسته است آمادگی این شرکت برای افتتاح رسمی را اعلام نمود.
مهندس مدنی فر همچنین از راه اندازی طرح فیلتراسیون که جزو طرحهای بسیار مهم و منحصر بفرد شرکت است و در استحصال آب و همچنین حفظ محیط زیست نقش اساسی دارد و همچنین بارگیرخانه شرکت اشاره و به افتتاح رسمی این طرحها در نیمه اول سالجاری خبرداد.
مهندس سنجرانی نیز ضمن تبریک این موفقیت مهم، از مجموعه عوامل و تلاشگران شرکت قدردانی نمود و تاکید کرد با راه اندازی این خط گام مهمی در جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و همچنین اشتغال مستقیم شهرستان خواف دارد.
وی با بیان این‌نکته که از زمان استقرار مدیر عامل و تیم مدیریتی جدید شرکت سیمیدکو، خوشبختانه روند پیشرفت پروژه ها مطلوب و همچنین اعتراضات به حداقل رسیده است که نشانه توجه شرکت به مسائل و مشکلات منابع انسانی در کنار توجه به تولید و افزایش تولید بخصوص در سال جهش تولید است.
لازم به ذکر است چرخه تولید گندله در شرکت سیمیدکو بصورت کاملا مکانیزه بود و بعد از تولید، گندله به انبارهدایت و بصورت مستقیم از طریق خط ریلی به کارخانجات تولیدی هدف بارگیری و ارسال می گردد.

اخبار و رسانه ها

خط تولید گندله سازی مجتمع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شرکت سیمیدکو راه اندازی شد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در ماه مبارک‌ رمضان اولین محصول خط تولید گندله مجتمع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) وارد انبار محصول شد.

این کارخانه به منظور تولید دو و نیم میلیون تن گندله در سال با همت کارشناسان و متخصصان ایرانی در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

گزارش خبرنگار ما حاکیست، قبل از این راه اندازی، جلسه نهایی پیش راه اندازی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد شرکت سیمیدکو، شرکت های مشاور، پیمانکار و بهره بردار پروژه، برگزار و آخرین بررسی های و اقدامات فنی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه محمد مدنی فر مدیرعامل شرکت سیمیدکو ضمن استماع گزارش پیمانکار، مشاور و بهره بردار، از افتتاح رسمی این پروژه در نیمه اول خرداد ماه ۱۳۹۹ و با حضور مسئولان کشوری خبر داد.

وی گفت: افتتاح این پروژه ضمن افزایش ظرفیت تولید فولاد کشور، از خام فروشی مواد معدنی جلوگیری می نماید.

مدنی فر افزود: جا دارد از حمایت های جناب مهندس محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و دکتر غریب پور رییس هیات عامل سازمان ایمیدرو در رسیدن به این دستاورد بزرگ تشکر نمایم.

گفتنی است، شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) از شرکت های تابعه گروه فولاد خوزستان است.

اخبار و رسانه ها

همزمان با روز بزرگداشت مقام کار و کارگر؛ 🔸 روشن شدن مشعل اصلی خط تولید گندله شرکت سیمیدکو

مشعل اصلی خط تولید گندله شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) همزمان با روز بزرگداشت کار و کارگر راه‌ روشن شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی و به نقل از محمد مدنی‌ فر مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) مشعل خط تولید گندله این شرکت یازدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ که آغاز گر راه‌اندازی خط تولید می باشد روشن شد.

مدنی فر با اشاره به نام‌ گذاری سال ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بنام “جهش تولید” اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی کارگران و متخصصان شرکت سیمیدکو، مشعل اصلی خط تولید گندله شهید سپهبد قاسم سلیمانی این شرکت روشن شد. دستیابی به این موفقیت در شرایط تحریم ظالمانه و شیوع ویروس کرونا، بیانگر عزم جدی متخصصان ایرانی برای افزایش ظرفیت های معدنی کشور است.

وی در ادامه گفت: بزودی خط تولید گندله سیمیدکو، با ظرفیت ۲/۵ میلیون تن به بهره برداری خواهد رسید. راه‌اندازی این طرح، نقش بیش از پیش شرکت سیمیدکو در افزایش ظرفیت تولید فولاد کشور را نمایان می‌کند.

گزارش خبرنگار ما حاکیست، در سال گذشته، شرکت سیمیدکو با افزایش ۵۴ درصدی تولید کنسانتره که بالاترین میزان رشد در بین شرکت های بزرگ صنعتی ومعدنی تولید کننده کنسانتره می باشد، نقش مهمی در تولید کنسانتره در کشور داشته و در فروردین ماه سال جاری نیز رکورد تولید کنسانتره در این شرکت شکسته شد.

گفتنی است، شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد از شرکت های تابعه گروه فولاد خوزستان به شمار می‌آید.

uncategorized

اعضاي هيات مديره

مهندس محمد مدني فر

مدير عامل و نايب رئيس هيات مديره

دكتر وهاب زاده

رئيس هيات مديره

ياسر اسمعيل

عضو هيات مديره

سجاد طهماسبي

عضو هيات مديره

محمدرضا پاكباز

عضو هيات مديره

uncategorized

همایش پایش اهداف و برنامه‌ های عملیاتی فولاد خوزستان برگزار شد

همایش پایش اهداف و برنامه‌ های عملیاتی فولاد خوزستان در شش ماهه نخست سال ۹۸ با حضور محمد علی وکیلی عضو هیات رییسه و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، علی محمدی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران عامل شرکت های تابعه و سایر مسئولان شرکت فولاد خوزستان روز چهارشنبه یکم آبان ماه ۹۸ در تالار طوبی واقع در فرهنگسرای دویست دستگاه برگزار شد.