info@simidco.com
021-41089000
شنبه تا چهارشنبه : 8:00 الی 16:00

اخبار

کسب رکورد جدید حمل محصول گندله در سیمیدکو

رکورد حمل روزانه محصول گندله در شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد  نسبت به سال گذشته تغییر کرد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی سیمیدکو؛ رکورد حمل روزانه محصول گندله شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در حوزه جاده‌ای طی سه مرحله در کمتر از یکماه و با رشدی سی و نه درصدی نسبت به سال 1399 در واپسین روزهای سال قبل به ثبت رسید.


بر اساس این گزارش، آخرین رکورد به دست آمده در این حوزه در هفدهم اسفند سال گذشته به میزان ۱۱۳۶۵ تن محقق گردید و اکنون پس از یک ماه در تاریخ هفدهم فروردین به‌ میزان ۱۲۰۲۹ تن رکورد جدید به ثبت رسید.
این مهم با تلاش و همت تلاشگران سیمیدکو در واحدهای توزین، حفاظت فیزیکی و فروش محقق گردید و این محصول استراتژیک صنعت فولاد از مبدا مجتمع کارخانجات سیمیدکو واقع در منطقه معدنی سنگان شهرستان خواف به مقاصد شرکت های بزرگ فولادی در استان های خراسان جنوبی، خوزستان،کرمان، یزد و آذربایجان شرقی ارسال شد.
گفتنی است شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) یکی از مهم ترین شرکت های تولید کننده مواد اولیه صنعت فولاد کشور و از شرکت های تابعه گروه فولاد خوزستان است که در منطقه معدنی سنگان شهرستان خواف استان خراسان رضوی در حال حاضر با ظرفیت تولید سالانه 2/5 میلیون تن کنسانتره و  2/5 میلیون تن گندله فعالیت دارد.


آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری